بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا

معرفی و تبلیغ کسب و کار با تولید محتوای تخصصی و بهینه

بازاریابی محتوا یکی از بخش های مهم دیجیتال مارکتینگ به شمار می آید. برای معرفی و تبلیغ یک برند در فضای مجازی، باید چیزی فراتر از شعارهای تبلیغاتی برای ارائه داشته باشید و با استفاده از  تکنیک های نوین در فضای دیجیتال به تبلیغ برند خود بپردازید. تبلیغات هدفمند و موثر باعث می شود که کاربران از برند شما حس خوب دریافت و آن را دنبال کنند و اینجاست که مفهوم بازاریابی محتوا در این مسیر نقش پر رنگ تری خواهد داشت.

تیم تخصصی بازاریابی محتوا تجارت الکترونیک آریامن، انتشار و بازاریابی محتوای کسب و کار شما را بدون دردسر برایتان انجام می دهد. تیم متخصص ما با روش های نوین بازاریابی محتوا، برای کسب و کار شما محتوای سفارشی و جذاب برای موتور جستجو و شبکه های اجتماعی با رعایت کردن همه جزئیات سئو کسب و کار شما تدوین، تولید، ویرایش و منتشر می کند.

با بازاریابی محتوا در ذهن مشتریان خود هک شوید

 آنچه که تیم تولید محتوای تجارت الکترونیک آریامن را متمایز می کند، تولید محتوای کاملا اختصاصی و سفارشی مرتبط با کسب و کار  شما با رعایت تمامی نکات بهینه سازی محتوا و انتشار مستمر و منظم آن در سایت و شبکه های اجتماعی شما می باشد. آریامن با استفاده از تکنیک ها و برنامه ریزی و راهکارهای حرفه ای در مسیر پیاده سازی بازاریابی محتوا و تولید محتوای اختصاصی، خلاقانه و متنوع برای مخاطبان هدف، برند کسب کار شما را برای همیشه در ذهن مخاطب هک و ماندگار می کند و باعث می شود که سرعت رشد کسب و کار شما در فضای مجازی تسریع گردد.

 

مراحل تولید محتوا و بازاریابی تیم تجارت الکترونیک آریامن

۰۱
۰۱
آنالیز کسب و کار و برنامه ریزی محتوا

بررسی کسب و کار و آشنایی با خدمات و محصولات شما جهت تولید محتوای اختصاصی برای سایت و شبکه های اجتماعی

۰۳
۰۳
بهینه سازی محتوا

آنالیز و بررسی نیازهای مخاطبان شما بر اساس محتوای منتشر شده در سایت و شبکه های اجتماعی و بهینه سازی محتوای جدید

۰۲
۰۲
تولید محتوا

تولید محتوای اختصاصی و سفارشی مرتبط و متناسب با کسب و کار شما جهت انتشار در سایت و شبکه های اجتماعی

۰۴
۰۴
تدوین تقویم انتشار محتوا

انتشار محتوای تولید شده طبق زمانبندی بر اساس تقویم محتوای تدوین شده جهت برندینگ کسب و کار

بازاریابی محتوای خود را
به ما بسپارید