بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
موشن گرافیک
موشن گرافیک

برندسازی کسب و کار در فضای مجازی با موشن گرافیک

موشن گرافیک یا Motion Design نوعی انیمیشن است که طبق یک سناریوی جذاب و هدفمند با بهره گیری از تکنیک های متحرک سازی، محتوای شما را از قبیل متن، گرافیک، رنگ و حرکت به محتوای تصویری چشمگیری برای ارائه به مخاطبان تبدیل می کند. به طور کلی از آن برای فیلم هایی که شخصیت و روایت قوی ندارند استفاده می شود و به همین دلیل، اغلب برای انیمیشن های آرم و لوگو، فیلم های انیمیشن محصول و فیلم های توضیحی برای مخاطبان استفاده می شود. طبق بررسی های بعمل آمده در سال ۲۰۲۱ بیش از ۸۰ درصد از کل ترافیک وب را ویدئوها به خود اختصاص می دهد.

با ساخت و انتشار موشن گرافیک به عنوان تاثیرگذارترین محتوا در شبکه های اجتماعی خود می توانید به افزایش تعامل با کاربرانتان و همچنین به برندسازی دیجیتال کسب و کار خود کمک کنید.

طراحی و تولید انواع مختلف Motion Design

برای ساختن یک موشن گرافیک جذاب و تاثیرگذار، اولین و مهمترین گام مشخص کردن هدف کسب و کار شما از ساخت آن است. شما حتماً باید دقیق بدانید برای افزایش فروش و کسب درآمد از فضای مجازی، معرفی محصول یا خدمات خود و یا ارائه ی مزایای رقابتی و برندسازی در فضای مجازی (دیجیتال)، قصد طراحی و تولید آن را دارید. تیم متخصص تجارت الکترونیک آریامن با بهره گیری از جدیدترین تکنیکهای ساخت موشن حرفه ای و خلاقانه همگام با  استانداردهای جهانی به شما کمک می کند در چند دقیقه بتوانید به معرفی کالا و یا خدمات و ارائه آن به مخاطبان خود بپردازید.

از آنجاییکه نریشن (صداگذاری) مناسب یکی از مهمترین بخش های موشن به شمار می آید، تیم متخصص تجارت الکترونیک آریامن با در اختیار داشتن برترین گویندگان رادیو و رسانه های ملی، جذاب ترین موشن های تبلیغاتی را با گویش های مختلف تولید می کند تا به بالاترین میزان اثربخشی بر مخاطبان هدف شما منتهی شود و در نهایت صداگذاری آن به شکل حرفه ای باعث تاثیرگذاری و جذب مخاطبان هدف شما برای آن ویدئو می شود.

 

مراحل ساخت موشن گرافیک در تجارت الکترونیک آریامن

۰۱
۰۱

انتخاب ایده و نگارش سناریو و داستان نویسی

۰۳
۰۳

متحرک سازی محتوا و ایجاد استوری برد

۰۲
۰۲

تولید محتوای لازم و ایجاد استوری برد

۰۴
۰۴

صداگذاری و انتخاب موزیک مناسب، بررسی و بازبینی نهایی

موشن گرافیک خود را
به ما بسپارید