بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی

شما به عنوان مدیر کسب و کار، باید به ذهن بسپارید که در فضای کاری که قرار دارید، میزان رقابت بسیار زیاد است و در این بازار سخت رقابتی، کسب و کار شما زمانی موفق خواهد بود که بتوانید برای معرفی کالا و یا خدمات خود با نگاه ویژه تر نسبت به ساخت تیزر تبلیغاتی گام بردارید تا بهترین عملکرد را داشته باشید و بتوانید پیام تبلیغاتی جذابی را به مخطبانتان منتقل کنید. بنابراین تیزرهای تبلیغاتی باید به قدری اثربخش، قوی و حرفه ای ساخته شود که به خودی خود یک مزیت تبلیغاتی و رقابتی برای کسب و کار شما از نگاه مخاطبانتان به شمار آید.

در حال حاضر اکثر افراد یک سوم از زمان خود را صرف تماشای ویدئو در پهنای گسترده شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، یوتیوب و آپارت و.. می کنند و به همین دلیل است که ساخت تیزرهای تبلیغاتی از اهمیت بسیار بالایی در دیجیتال مارکتینگ برخوردار است. تیزرهای تبلیغاتی به عنوان یک روش کاملا حرفه ای که برای ارائه آگهی به کار می رود. این تیزرها شامل تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی، رسانه محیطی، رادیویی و همچنین تیزرهای تبلیغاتی چاپی می باشد که در این تیزرها به معرفی محصول و خدمات پرداخته می شود. 

ویژگی‌های ساخت تیزرهای تبلیغاتی موفق توسط تیم متخصص تجارت الکترونیک آریامن

۰۱
۰۱

ما برای ساخت تیزر با اثر بخشی بالا از ایده های مفهومی و خلاقانه استفاده می کنیم.

۰۳
۰۳

ما برای اثرگذاری بیشتر تبلیغ بر روی ذهن مخاطبان، از جذابیت های ظاهری همگام با تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنیم.

۰۲
۰۲

ما بر اساس نیاز مخاطبان شما به ساخت تیزر تبلیغاتی تأثیرگذار می پردازیم.

۰۴
۰۴

تیم متخصص ما در کمترین زمان، پیام کسب و کار شما را به مخاطبان از طریق ساخت تیزر منتقل می نماید.

طراحی تیزر تبلیغاتی خود را
به ما بسپارید