بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی فرآیند مدیریت حضور آنلاین شما در بستر رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و یوتیوب و …  با ایجاد، انتشار و تجزیه و تحلیل محتوایی است که ارسال می کنید می باشد.

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی شامل تعامل با کاربران در رسانه های اجتماعی است که این امر خود یکی از مهمترین بخش های رشد کسب و کار شما در فضای مجازی است.

آژانس تجارت الکترونیک آریامن، پیشرو در مدیریت شبکه های اجتماعی است که کلیه خدمات رسانه های اجتماعی را از ۰ تا ۱۰۰ در فضای رقابتی برای شما ارائه می دهد. شما با استفاده از یک برنامه مدون بازاریابی در رسانه های اجتماعی، می توانید برندینگ و همچنین درآمدزایی از حضور در رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و …  را شروع کنید.

تیم تخصصی دیجیتال مارکتینگ آریامن با استفاده از توان عملیاتی کارشناسان متخصص خود که هر یک مدارک بین المللی در حوزه های مختلف فضای مجازی را همراه دارند، کنار شما خواهند بود که محتوای سفارشی و منحصر به فرد خود را داشته باشید و با تدوین استراتژی ها و تاکتیک های کاربردی حضور در فضای مجازی، راه شما را برای معرفی محصول و یا خدمات کسب و کار شما در فضای مجازی هموار می کنند. در سطوح حرفه ای تر، عکسبرداری و فیلمبرداری را با هم ترکیب می کنیم تا محتوای کاملاً عالی و پرقدرت تر را به جامعه هدف شما ارائه دهیم.

ما معتقدیم که ایجاد و انتشار محتوای قدرتمند در شبکه های اجتماعی به مرور زمان برند شما را می سازد، از مشتریان پشتیبانی می کند و دیگران را ترغیب می کند تا شما را دنبال کنند و محصولات شما را خریداری نمایند و زمانیکه با تبلیغات موثر و هدفمند ما همراه شوید، می توانیم کانال های شما بصورت هدفمند، فراتر از تصور شما رشد دهیم که این  نه تنها یک بازگشت سرمایه فوری بلکه همچنین دستیابی به اهداف طولانی مدت برای کسب و کار شما خواهد بود.

 

 

راهکارهای ما برای معرفی محصول و یا خدمات شما در شبکه‌های اجتماعی

۰۱
۰۱

استفاده از راهکار‌های خلاقانه جهت جذب مخاطب و افزایش بازدید و ترافیک وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی

۰۳
۰۳

ارائه راهکارهای هوشمندانه جهت معرفی محصول یا خدمات شما همگام با شبکه‌های اجتماعی و تدوین یک استراتژی خاص

۰۵
۰۵

تولید محتوای اثرگذار و کاربرپسند حهت جذب مخاطب، رشد بازدید و بالاتر رفتن مشارکت مخاطبان

۰۲
۰۲

آنالیز شبکه های اجتماعی و ارائه گزارشات پیشرفته از روند رشد در فضای مجازی از جوانب مختلف

۰۴
۰۴

تولید محتوای متنی و بصری تاثیر گذار جهت انتشار در شبکه های اجتماعی شما

۰۶
۰۶

شناسایی بهترین زمان‌بندی برای انتشار پست ها‌ و تدوین تقویم محتوا جهت زمان‌بندی

مدیریت شبکه های اجتماعی خود را
به ما بسپارید