بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
استاپ موشن

استاپ موشن

استاپ موشن که به آن Stop-Frame نیز گفته می شود، یکی از تکنیک های ساخت  انیمیشن (پویا نمایی) می باشد که در آن یک جسم یا مدل ثابت (که می تواند عروسک، لوگو، نقاشی و هر جسمی باشد) را کمی حرکت می دهند و با دوربینی که بصورت ثابت جایگذاری شده است از هر فریم عکس برداری یا فیلمبرداری می شود. پس  از آن از توالی و پشت سر هم قرار دادن تصاویر این حرکت های فریم به فریم، تصویر متحرکی ایجاد می شود. معمولاً برای سهولت شکل دادن به اجسام و کاراکتر های در نظر گرفته شده از گِل رُس و یا خمیر استفاده می شود که به این نوع، انیمیشن خمیری یا کلیمیشن  نیز گفته می شود.

یکی از مهمترین عواملی که در ساخت انیمیشن استاپ موشن از اهمیت ویژه ای برخوردار است نور پردازی آن است. تیم متخصص تجارت الکترونیک آریامن با نور، صحنه را نقاشی و رنگ آمیزی می کند بطوریکه صحنه و کاراکتر به تنهایی نیمی از بیان و حالت احساسی داستان خود را بیان خواهد کرد. از محبوبیت استاپ موشن در فضای مجازی غافل نشوید که می تواند جایگاه ویژه ای در صنعت تبلیغات را به خود اختصاص دهد و مخاطبین زیادی را به خود جذب کند و در ذهن بیننده اش باقی بماند.

تیم متخصص تجارت الکترونیک آریامن برای ساخت stop frame موفق قواعد مربوط به آن را مطابق با استانداردهای جهانی رعایت می کند :

۰۱
۰۱

با استفاده از تکنیک تهیه ی مجموعه ای از تصاویر ثابت از اجسام و یا مدل ثابت، که قبل از تبدیل شدن به سکانس فیلم، در صحنه ی هر یک از آن ها تغییرات و ویرایش لازم اعمال می گردد.

۰۲
۰۲

استاپ موشن قادر به القاء توهم نوری در بیننده می گردد و به موجب آن بیننده تاخیر آهسته ای در دیدن تصاویر را تجربه می کند و چشم های بیننده در فواصل بین تصاویر ثابت به طور طبیعی پر می شوند و توهم حرکت تصاویر در مغز آن ایجاد می گردد.

۰۳
۰۳

تیم ما به آنالیز دقیق زمان برای هر حرکت ویژه دقت می کند تا بهترین خروجی از ساخت یک استاپ موشن حرفه ای را برای شما داشته باشند.

طراحی استاپ موشن خود را
به ما بسپارید